VEDOUCÍ PRACOVNÍCI

 PARTNEŘI

Jednatel, auditor

Ing. Zdeněk Kolář pracuje v oboru auditu, daní, účetnictví a poradenství, včetně informačních technologií více než 15 let a je zapsán do seznamu auditorů Komory auditorů České republiky, a to pod číslem 2015.
 
Svoje zkušenosti získal jako ekonom, hlavní účetní, účetní, likvidátor, analytik a poradce IT v několika společnostech. Zkušenosti z auditu získal v mezinárodní a české auditorské společnosti. V současné době vykonává funkci auditora společnosti SAUL AUDIT s.r.o. V současné době vykonává také funkci jednatele společnosti.


Jednatel

Ing. Petr Kleinhampl pracuje v oboru auditu, daní, účetnictví, poradenství včetně informačních technologií více než 30 let.
 
V letech 1993 až 2000 pracoval jako výkonný ředitel a jednatel společnosti SAUL s.r.o. a prezident seskupení SAUL Group. Má bohatou praxi jako hlavní účetní, ekonom, analytik a poradce IT. Je autor mnoha ekonomických programů řady RIS. Od roku 2000 již pracuje výhradně pro SAUL CONSULTING s.r.o., a to ve funkci jednatele společnosti SAUL CONSULTING, s.r.o.

 
  SAUL AUDIT s.r.o., Telefon:/Fax: +420 736 609 102, E-mail: zdenek.kolar@saul-audit.cz, www.saul-audit.cz
Hosted by LM